Arhiva

2009
24 octombrie: Irina Loghin;
24 octombrie: Carmen Serban, Steliana Sima, Mihai Traistariu, Lucia Dumitrescu, Madalina Manolache, Theo.
16 octombrie: Conect-r;
4 octombrie: Daniela Condurache, Lucia Dumitrescu, Hora, Madalina Manolache, Anna;
2 octombrie: Dj Project;
27 septembrie: Maria Ciobanu, Ionut Dolanescu, Mioara Velicu, Madalina Manolache, Geta Postolache, Anna;
27 septembrie: Nicu Paleru;
27 septembrie: Maria Ciobanu, Mioara Velicu, Geta Postolache;
26 septembrie: Irina Loghin si Madalina Manolache;
26 septembrie: Daniela Condurache;
26 septembrie: Orchestra Lautarii de la Chisinau si Maestrul Nicolae Botgros;
25 septembrie: Prezentare de moda Catalin Botezatu;
20 septembrie: Carmen Serban, Irina Loghin, Autentic, Geta Postolache, Atena Bratosin Stoian, Madalina Manolache, Music Impact, Andrada, Anna, Theo.
20 septembrie: Carmen Serban, Axinte, Sulamita, Valentino, Emma, Emilia Ghinescu.
18 septembrie: Puia
13 septembrie: Autentic, Irina Loghin
13 septembrie: Madalina Manolache , Anna , Music Impact, Veta Biris, Nemuritorii
12 septembrie: Irina Loghin si Fuego.
12 septembrie: Mihai Traistariu, Autentic, Anna, Music Impact.
12 septembrie: Madalina Manolache, Andrada.
6 septembrie: Nemuritorii, Carmen Radulescu, Anna.;
5 septembrie: Maria Dragomiroiu;
5 Septembrie: Voltaj;
30 august: Irina Loghin
30 august: Anna, Madalina Manolache, Daniela Gyorfy, Raisa, Fuego
30 augst - 3 septembrie: Turneu Litoral: Carmen Serban, Laura Lavric, Anne's, Anna, etc.
29 august: Maria Carneci
29 august: Nicu Paleru, Carmen Serban
29 august: Mihai Traistariu, Autentic, Laura Lavric, Aurel Moldoveanu, Tavi Colen, Annse's, Valentino, Sulamita.
28 august: Orchestra Lautarii de la Chisinau si Maestrul Nicolae Botgros, Constantin Enceanu, Niculina Stoican;
23 august: Benone Sinulescu;
23 august: Autentic, Bordo, Irina Loghin;
22 august: Mihai Traistariu, Autentic;
22 august: Mioara Velicu;
21 august: Stefan Banica Jr.;
16 august: Irina Loghin si Fuego;
16 august: Carmen Serban (2 spectacole);
16 august: Mihai Traistariu, Bordo, Carmen Serban, Heavenm, Nicola;
16 august: Anastasia Lazariuc, Romania, Maria Dragomiroiu, Anna;
16 august: Irina Loghin, Carmen Serban, Carmen Radulescu, Anna.;
15 august: Irina Loghin (3 spectacole);
15 august: Maria Dragomiroiu;
15 august: Maria Carneci;
15 august: Margareta Clipa, Mirabela Dauer, Autentic ;
15 august: Bordo;
15 august: Carmen Serban, Maria Carneci, Nicu Paleru, Nemuritorii, Trupa Muguri, Bordo, Rozica Tapor, Theo
14 august: Veta Biris;
13 august: Maria Ciobanu;
12 august: Irina Loghin ;
11 august: Niculina Stoican;
1 august: Sorin Copilu de Aur, Irina Loghin, Maria Ciobanu, Daniela Condurache;
1 august : Stefan Banica Jr ;
31 iulie: Adrian Minune;
25 iulie: Carmen Serban;
25 iulie : Adriana Antoni;
24 iulie: Nae Lazarescu si Vasile Muraru, Cabaret;
22 iulie: Laura Lavric,  Alesis, Puiu si Jul, Mihaela Gurau, Anna.;
20 iulie : Maria Dragomiroiu, Autentic, Nicolae Datcu, Mihaela Gurau, Anna;
19 iulie: Carmen Serban,Irina Loghin;
19 iulie: De la Vegas, Alexandra Ungureanu si Crush;
18 iulie: Niculina Stoican;
18 iulie: Nicu Paleru;
18 iulie: Irina Loghin;
5 iulie: Niculina Stoican, Gelu Voicu, Petrica Mitu Stoian, Anna.
28 iunie: Taraful Braduta Stangaciu, Irina Loghin si Fuego, Sofia Vicoveanca, Stefania Rares, Nemuritorii, Bordo, Carmen Serban, Ileana Ciuculete, Maria Dragomiroiu.
24 iunie: Sofia Vicoveanca, Ileana Ciuculete, Carmen Serban, Bordo, Anna, Madalina Manolache.
14 iunie: Ansamblul "Vlasceanca", Irina Loghin, Madalina Manolache, Bordo, Anna.
13 iunie: Carmen Serban
13 iunie: Nelu Ploiesteanu si Taraful
12 iunie Dj Rino si Silvia
9 iunie: Carmen Serban, Maria Dragomiroiu.
6 iunie: Ileana Ciuculete.
6 iunie: Viorica Macovei, Lorenna.
5 iunie: Fly Project, Margareta Clipa, Lucia Dumitrescu, Alexandru Petcu, Craitele, Madalina Manolache, Anna.
5 iunie: Fly Project
1 iunie: Anna , Theo
1 iunie: Maria Dragomiroiu, Mihai Traistariu, Bordo, Lorenna, Anna, Ion-Romania.
1 iunie: Magic Parti, Madalina Manolache, Anna.
31 mai: Blaxy Gyrls, Alex, Alb Negru, Anna.
31 mai: Carmen Serban, Carmen Radulescu, Alex, Nemuritorii, Theo, Niculina Stoican, Anna.
31 mai: Trupa Magic Parti, Alex
30 mai:Teatrul de revista "Constantin Tanase" Bucuresti, Carmen Radulescu.
30 mai: Trupa Magic Parti si Anna
30 mai:Geta Postolache.
30 mai: Maria Dragomiroiu.
30 mai: Irina Loghin.
30 mai: Blaxy Girls, Anna.
30 mai: Carmen Serban, Gelu Voicu, Heaven, Maria Dragomiroiu, Geta Postolache, Ion-Romania, Madalina Manolache, Anna.
30 mai: Crawn Plazza Sala Primavera, Geta Postolache, Anna.
29 mai: Irina Loghin, Daniela Condurache, Gelu Voicu, Nemuritorii, Craitele, Anna.
24 mai: Viorica si Ionita de la Clejani, Carmen Serban, Bordo, Ileana Ciuculete, Lorena, Madalina Manolache, Trpua de dans Ploiesti, Anna, Theo..[galerie foto]
17 mai: Lautari de la Chisinau si Maestrul Botgros, Ionut Dolanescu, Carmen Serban, Petrica Mitu Stoian, Constantin Enceanu , Sofia Vicoveanca, Niculina Stoican, Gelu Voicu si Madalina si Anna.[galerie foto]
10 mai: Valu lu` Traian: Mioara Velicu, Nemuritorii.
9 mai Buzau: Anda Adam, Anna, Carmen Radulescu.
1 mai: Navodari: Ileana Ciuculete, Laura Lavric, Veta Biris, Nemuritorii, Maria Dragomiroiu, Celia, Imba, Madalina Manolache,Theo [galerie foto]
26 aprilie Buzau: Mihai Traistariu
25 aprilie Buzau: Irina Loghin
24 aprilie Macin (Tulcea): Mioara Velicu, Nemuritorii
20 aprilie Vama Buzaului: Irina Loghin, Doru Octavian Dumitru, Nemuritorii, Madalina Manolache
20 aprilie Roman: Laura Lavric
20 aprilie Balteni (Buzau): Irina Loghin, Laura lavric, Nemuritorii, Madalina Manolache, Sanda Argint, Theo.
19 aprilie Covasna: Irina Loghin
19 aprilie Mangalia: Maria Carneci, Laura Lavric10 aprilie: Mihai Traistariu
4 aprilie: Horia Brenciu si Band .[galerie foto]
3 aprilie: Alexx
8 martie la Restaurant Spot, Ramnicu Sarat: Maria Dragomiroiu, Striptese, Cabaret.
8 martie: Resturant Milion din Ramnicu Sarat : Irina Loghin, Striperi, Madalina Manolache.
8 martie la Restaurant New Pizza: Striptese, Cristina Isac
8 martie la Tess Pub: Striptese
8 martie meu Cafe Bucuresti : Striptease
8 martie la Club New Generation: Striptese, Cristina Isac
8 martie: Club Aqua Max, Club Max: Striptease masculin
8 martie Restaurant Royal Urziceni: Striptease Masculin, Trupa de cabaret.
8 martie Panciu: Irina Loghin, Nemuritorii, Maria Dragomiroiu, Anna, Mirabela Dauer, Doru Octavian Dumitru,
8 martie : Restaurant "La Mariana " Patarlagele: Nemuritorii
8 martie: Taverna Buzoiana: Gelu Voicu, Aurelian Temisan, Dans sportiv, Trupa striptease masculin, Trupa de Cabaret.
8 martie Focsani : Alesis, Irina Loghin,Cabaret, Striperi,Anna, Madalina Manolache (amanat)
6 Martie, Racari: Cristina Isac.[galerie foto]
6 Martie : Racari, Jud Dambovita, Casa de Cultura: Fuego, Carmen Serban, Andreea Balan, Cabaret, Theo.[galerie foto]
6,7 martie: mc"pietroasa Mirabela Dauer si Striptease
5 Martie : Buzau , Sala Sporturilor: Fuego, Irina Loghin, Aurel Tamas, Nemuritorii..[galerie foto]
- 3 Martie, Ramnicul Sarat: Teatru pentu copii "Coana Chirita" in rolul principal Stela Popescu la Casa de Cultura: ora 13 si ora 15- (2 spectacole)
1 Martie. Balti (Republica Moldova):Irina Loghin
- 28 februarie, Posta Calnau: Constantin Enceanu si Petrica Matu Stoian
- 15 Februarie, Suceava: Irina Loghin la Mall
14 Februarie Campia Turzii : Celia, Fly Project
- 14 Februarie : Piata Dacia Buzau : Music Impact , Anna
- 14 Februarie: Taverna Buzoiana: Carmen Radulescu, Trupa de Cabaret
- 13 Februarie, Ramnicul Sarat (Judetul Buzau): Alb Negru
- 6-7 Februarie Arad: Irina Loghin, Daniela Condurache, Maria Dragomiroiu, Alesis, Theo
- 7 Februarie Restaurant Taverna Buzoiana: Emilia Ghinescu, Carmen Radulescu, Trupa de Cabaret. (AMANAT)
-31 Ianuarie Comana de Sus Jud. Brasov: Irina loghin si Veta Biris
-24 Ianuarie Buzau Piata Dacia (AMANAT): Irina Loghin, Mioara Velicu, Veta Biris, Emilia Ghinescu, Anastasia Lazariuc, Carmen Radulescu, Mihai Traistariu, Anda Adam, Bordo,Nemuritorii, Madalina Manolache, Carmen Radulescu, Mihai Traistariu, Anastasia Lazariuc, Nemuritorii, Madalina Manolache, Anna.
- 1 ianuarie: Focsani.

 
 
2008
- 27 Decembrie: Slobozia : Sofia Vicoveanca, Veta Biris, Constantin Enceanu, Raoul, Autentic, Madalina Manolache, Anda Adam, Anna, Bordo, Theo.[galerie foto]
- 27 Decembrie: Pitesti: Maria Ciobanu
- 26 Decembrie: Targu Ocna -  Turneul National "Suflet de Rai": Irina Loghin, Mioara Velicu, Raoul, Anastasia Lazariuc, Anna, Autentic, Madalina Manolache, Theo.
- 25 Decembrie Constanta: Turneul National "Suflet de Rai"
- 24 Decembrie: Navodari -  Turneul National "Suflet de Rai": Irina Loghin, Maria Ciobanu, Mioara Velicu, Anastasia Lazariuc, Anna, Autentic, Anda Adam, Theo, Madalina Manolache.[galerie foto]
- 23 Decembrie: Moinesti -- Petrecere Cristina Russ
- 23 Decembrie: Navodari -  Alb Negru
- 23 Decembrie: Braila: Grigore Lese - Teatrul Maria Filoti
- 21 Decembrie: Navodari -  Delia
- 20, 21 Decembrie:  Mangalia: Turneul National "Suflet de Rai"
- 20 Decembrie: Navodari -  Alex
- 19 Decembrie:  Campia Turzii la Casa de cultura ora 18:  Veta Biris,  Grup de colindatori de la Seminarul Teologic  si taraf.
- 19 Decembrie:  Moinesti:  Petrecere Petrom: Mioara Velicu, Trupa de cabaret a Teatrului de revista Ploiesti. 
- 19 Decembrie:  Roman :  Anastasia Lazariuc.
- 19 Decembrie: Buzau :  Petrecere Petrom: Anna Lescko, Emilia Ghinescu si  Trupa de cabaret.
- 20 Decembrie: Onesti: Hotel Trotus: Irina Loghin
- 7 Decembrie Rasnov, Harman, Cristian: Emilia Ghinescu, Mariana Ionescu Capitanescu, De la Vegas, Bordo [galerie foto]
- 6 Decembrie Focsani : Restaurantul hotelului Unirea:  Irina Loghin, Mioara Velicu, Autentic
- 1 Decembrie Braila, Navodari:  Turneul National  "SUFLET DE RAI"[galerie foto]
- 1 Decembrie Buzau: Veta Biris
- 1 Decembrie Cernavoda:  Veta Biris, Irina Loghin, Mioara Velicu, Theo
- 1 Decembrie Mangalia:  Veta Biris, Irina Loghin, Mioara Velicu, Theo
- 28 Noiembrie: Club Maxx Buzau ora 21: Emilia Ghinescu, Madalina Manolache, Trupa de cabaret
- 28 Noiembrie Calafat, ora 18 : Gelu Voicu si Taraful Lautarii din Teleorman

REVELION 2009

Theo Concert a organizat revelion 2009 astfel:

Primarii: Braila, Slobozia, Navodari, Tg. Ocna, Cernavoda, Patarlagele, etc
Restaurante: La Mariana (Patarlagele), Complex Magura, Restaurant Crang, Restaurant Stef, Aqua Max, Aqua, Restaurant Royal Urziceni, Restaurant Hermes Slobozia.